Kraj Vysočina

Jemnice, 19. února 2021

Přání jubilantům,

kpt. v.v. Jiří Čech

Dne 19. února 2021, navštívili předseda a člen výboru KČP Jemnice přítel Ján Lajda a přítel Rudolf Zbín, Ph.D., kolegu a přítele, člena KČP Jemnice, kpt. v.v. Jiřího Čech, u příležitosti jeho životního jubilea 65. let, které oslaví dne 26. února 2021. U příležitostí významného životního jubilea, jubilantovi popřáli, do dalších let všechno nejlepší, ale zejména hodně zdraví, štěstí a životního elánu.

Zároveň jubilantovi předali, z pověření NR KČP, "ŘÁD PŘATELSTVÍ,"

(za mírovou spolupráci mezi národy), za příkladné vlastenectví, aktivní spolupráci, aktivní zásluhy, o udržení míru a internacionální spolupráci.

Jirko, blahopřejeme!

Autor, foto: Rudolf Zbín, Ph.D.


pplk. PS v.v. Ing. Zdeněk DVOŘÁK

Dne 18. února 2021, navštívili předseda a člen výboru KČP Jemnice přítel Ján Lajda a přítel Rudolf Zbín, Ph.D., v místě bydliště ve Znojmě, pplk. PS v.v. Ing. Zdeňka Dvořáka, u příležitosti jeho životního jubilea 70. let, které oslaví dne 28. února 2021. U příležitostí významného životního jubilea, jubilantovi popřáli, do dalších let všechno nejlepší, ale zejména hodně zdraví, štěstí a životního elánu.

Zároveň jubilantovi předali, z pověření NR KČP, "ŘÁD PŘATELSTVÍ," (za mírovou spolupráci mezi národy), za příkladné vlastenectví, aktivní spolupráci, aktivní zásluhy, o udržení míru a internacionální spolupráci.

Blahopřejeme!

Autor, foto: Rudolf Zbín, Ph.D.


Kraj Vysočina - Aktuality

Dne 21. listopadu 2020, jsem se zúčastnil z pověření členů Společnosti Ludvíka Svobody, z.s. Jemnice a členů Klubu českého pohraničí, z.s. Jemnice, společně s delegací OR KČP Znojmo, na čele s přítelem Miroslavem Vlašínem, Svatomírem Kuřilem a jejich manželkami pietního aktu, u příležitosti 125. výročí narození armádního generála Ludvíka Svobodu, v...

Dne 7. května 2020, v odpoledních hodinách se zástupci delegací, -členové KČP, KSČM a zástupci města Jemnice zúčastnili akce, k uctění památky 75. výročí osvobození Československa, položením věnců, u pomníku Rudoarmějce a památníku 2. světové války, na místním hřbitově v Jemnici. Naši členové KČP, u této příležitosti uctili také památku všem našim...

Memento druhé světové války rozpoutané Hitlerovským fašismem opět rezonovalo v Leškovicích (u Chotěboře). Ministerstvo obrany ČR, ČSBS, KR KČP Vysočina, OV KSČM Havlíčkův Brod a mnozí hosté uctili památku v 27. 3. 1945 padlých členů štábu Partyzánské brigády Mistr Jan Hus.