Plzeňský kraj

Smutná zpráva

Dnes 15.8.2020 v ranních hodinách nás opustil báječný chlap, přítel, kamarád se srdíčkem na pravém místě Standa Kvasnička.
Budeš nám všem moc chybět. Upřímnou soustrast celé rodině, přátelům i známým.
Stando rádi jsme Tě poznali a nikdy na Tebe nezapomeneme. ..
NEPROJDOU

Plzeňský kraj - aktuality

Dne 21. srpna 2020 se ve smuteční síni v Plané u Mariánských Lázní konalo poslední rozloučení s kpt. Mgr. et Mgr. Standou Kvasničkou.Čest jeho památce, upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým.Stando, NEPROJDOU !

Dne 15. února 2020 pořádal Klub českého pohraničí Dolní Žandov, Cheb a Planá v sále kulturního domu v Chodové Plané tradiční Hraničářský ples. K tanci a poslechu hrála oblíbená dechová hudba Parohanka.

Kraj pod horou Havran v CHKO Český les-sever má své věrné příznivce- Veterány Pohraniční stráže z pohraničních rot Vašíček, Alt Pochr a Staré Knížecí Hutě (pod společným názvem Stoupa). Kraj nás přijal 8.6.2019 v té nejlepší náladě a barvách. Přijeli kamarádi z celé České republiky i dalekého Slovenska. Pohoštění na návsi v Lesné zajistili Hasiči -...