Olomoucký kraj

S VELKÝM SMUTKEM OZNAMUJEME VŠEM , ŽE V SOBOTU 16.11.2019

NÁS NAVŽDY OPUSTIL
zakládající člen KČP v Olomouci

JEDLIČKA Josef

Zemřel po těžké nemoci ve věku 88 let. Se zesnulým se rozloučíme v pátek 22.11.2019 v 10.40 hodin v obřadní síni olomouckého krematoria.

Zemřel člověk-vlastenec, který celým svým životem ukazoval, co je láska k národu, co je vlastenectví. Obdržel řadu resortních vyznamenání.

Pracoval v několika vlasteneckých organizací, ve VSA ČR ,z.s. a zejména jako bývalý příslušník OSH v KČP,z.s., kdy jeho velikou zásluhou byl v Olomouci založen KČP, na jehož činnosti se aktivně podílel.

Čest Tvé památce, Josefe

Za KČP a VSA Olomouc Ing. Karel Šimek


Dne 7.9.2019 jsme se zúčastnili uctění památky Francouzských partyzánů na vrchu Zvonica, kteří položili své životy při bojích ve Slovenském národním povstání. Sešlo se tam více lidí než loni a potěšilo mě i to, že se dostavili a uctili památku motorkáři ČSBS Beskydsko. Fotografie doloží jak se akce vydařila. Následně jsme se sešli v obci Varín, kde...

Dne 27.8.2019 jsme se zúčastnili pietního aktu a poklonili se památce všem padlím partyzánům u památníku na Makově. Položili jsme kytičku a navázali jsme kontakt s motorkáři. Sešli se tam naší členové ze Zlína, Vsetína, Olomouce a OSH Ostrava při KR KČP Olomouc. Po skončení jsme byli pozváni členem KČP Zlín na přátelské posezení u něj na chaloupce,...