Smutná zpráva

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že 4. 8. 2020 náhle zemřel

Pplk. v.v. JUDr. Miroslav Kovář, CSc,

předseda KR Zlínského kraje, zanícený vlastenec a propagátor KČP .

Čest jeho památce.

Za KR KČP Štefan Haviar

Zlínský kraj - aktuality

Vsetín - Vzpomínkovou pietní akci uspořádali 9. května 2020 u příležitosti 75. výročí ukončení II. světové války členové vsetínské KSČM a Klubu českého pohraničí Vsetín. Den vítězství, tedy 9. květen 1945, je současně považován za den dokončení osvobození Československa.

V současné těžké době zjišťujeme, že sám člověk není nic. Jen pomoc druhých mu dává sílu.

Za slunečného počasí se v sobotu odpoledne 22.2. 2020 konal už tradiční závod na vrchol Ďáblovky ve Vsetíně, Za Díly. Pátý ročník překonal očekávání a pokořil všechny dosavadní rekordy. Jak v počtu účastníků, tak v dosažených časech. Přišlo celkem 46 příznivců z toho se na vrchol Ďáblovky vydalo 26 závodníků, kteří byli zařazeni do celkem 13...