30. výročí vzniku Klubu českého pohraničí

V rubrice Národní rada KČP byla vytvořena nová sekce, která bude sloužit připomenutí si letošního 30. výročí vzniku Klubu českého pohraničí. Bude v ní možné uveřejňovat dokumenty a jiné informace, které mají ukázat počátky zrodu klubu, informace o úvahách a činech zakladatelů klubu, kteří se rozhodli vytvořit dnes již slavnou, vlivnou demokratickou společenskou organizaci českých a slovenských vlastenců, opírajících se o početnou společenskou skupinu občanů, původně ochránců státních hranic. Budou se v ní uveřejňovat různé propagační tiskoviny a na sociálních sítích a v tisku využitelné propagační letáky, upoutávky, banery atp. Vše by mělo vyvrcholit v červenci letošního roku společnou akcí v Chomutově za řízení Národní rady KČP.

Na základě návrhů iniciativní skupiny jsem rozhodl o výběru a určení hlavního loga letošních oslav 30. výročí vzniku klubu, které je součástí úvodu této sekce.

Současně je možné využívat i další varianty loga v jiných barevných vyhotoveních, které jsou přiloženy.

Jaroslav Hudec

Ke stažení: