Jihomoravský kraj

Z činnosti KČP v Jihomoravském kraji:

Klub českého pohraničí ve Znojmě pořádal tradiční a pravidelně připravované posezení třetí týden v měsíci. Nyní se sešel 19. prosince 2023 ve Školce s vánočním zaměřením a ke konci roku.

Setkání členů KČP a SLS Jemnice Dne 7. září 2023 se uskutečnilo setkání členů, stoupenců, příznivců a sympatizantů Klubu českého pohraničí, a členů Společnosti Ludvíka Svobody Jemnice v restauraci "
U Svatého Víta,"
u příležitosti 72. výročí přijetí zákona o Ochraně státní hranice.

Dne 11. května 2023 se uskutečnilo od 16.00 hodin setkání členů, (stoupenců, příznivců, sympatizantů), Mě KČP Jemnice, a členů Společnosti Ludvíka Svobody, v loveckém salonku restaurace "U Svatého Víta. Účast 14 přátel.

Dne 12. prosince 2022, se zúčastnila delegace Mě KČP Jemnice ve složení přítel Ján Lajda, Ing. Zdeněk Dvořák a Rudolf Zbín setkání, které pořádala OR KČP Znojmo, v restauraci na Školce.

Jako tradičně každým rokem, tak i letos dne 13. srpna 2022 uspořádalo Vojenské muzeum Králíky SPANILOU JÍZDU. Trasa vedla přes kraj Pardubický a Olomoucký, měřila cca 136 km. Této akce se zúčastnili členové KVH Psohlavci Chodová Planá a taky zástupce ostravských veteránů PS. Byly 30 min. zastávky ve městech, kterými jsme projížděli. Všude byla...