ZASEDALA KR KČP Moravskoslezského kraje

05.04.2024

Dne 23. 3. 2024 se uskutečnilo 8. zasedání Krajské rady KČP Moravskoslezského kraje. Zahájení provedl předseda KR KČP Moravskoslezského kraje př. Jan Gara, který přivítal delegaci Národní rady KČP vedenou předsedou Národní rady př. Jaroslavem Hudcem dále pak předseda RoK KČP př. Antonín Bouda, člen NR KČP př. Pavel Houda, předseda Jihm, KR KČP př. Miroslav Vlašín , člen RoK KČP Pavel Holas a člen NR KČP Petr Sudík. Celý průběh zasedání proběhl v přátelské atmosféře a měla konstruktivní charakter. Diskuzi vystupovali jednotliví členové, kde navrhovali určité kroky ke zlepšení práce. Na závěr předseda NR KČP př. Jaroslav Hudec kladně ocenil průběh zasedání a poděkoval KR KČP Moravskoslezského kraje za záslužnou práci. Dále taky vystoupil předseda RoK KČK př. Antonín Buchta, který přítomné poinformoval o práci Rozhodčí komise. Ostatní členové delegace NR KČP taky kladně hodnotili práci KR KČP MS ve prospěch klubu. Pak bylo jednohlasně schváleno usnesení k další práci.

Předseda sekce OSH MěR KČP VS SLS Ostrava: Milan Poledník
Člen KR KČP Moravskoslezského kraje : Eduard Niedoba, DiS.