Účast členů KČP Jemnice při uctění památky padlým u příležitosti 75. výročí osvobození Československa

08.05.2020

Dne 7. května 2020, v odpoledních hodinách se zástupci delegací, -členové KČP, KSČM a zástupci města Jemnice zúčastnili akce, k uctění památky 75. výročí osvobození Československa, položením věnců, u pomníku Rudoarmějce a památníku 2. světové války, na místním hřbitově v Jemnici. Naši členové KČP, u této příležitosti uctili také památku všem našim bývalým členům KČP, zapálením svíčky u jejich hrobů.

Tato akce se uskutečnila v době nouzového stavu a bylo nutné dodržet nařízena opatření, které byly vydány na základě koronavirové krize. Z tohoto důvodu byla letos omezena účast a i jednotlivé delegace provedli pietní akt, každá samostatně.

KČP Jemnice: R. Zbín, foto J. Lajda