Střelba ze vzduchovky.

05.01.2023

Školní klub ZŠ Trávníky ve spolupráci se Zdeňkem Vejpustkem předsedou KČP Vsetín, uspořádal dne 6. 12. 2022 Mikulášskou cenu ve střelbě ze vzduchovky pro žáky II. stupně ZŠ Trávníky. Závod se uskutečnil úterní odpoledne v malé zrcadlové tělocvičně ZŠ Trávníky. Zúčastnilo se nakonec, z důvodu nemoci, jen 8 žáků, ale doplnili jsme závodníky z řad učitelů ZŠ Trávníky, kteří stříleli také výborně. Střelba probíhala v leže s oporou na vzdálenost 10 metrů, kategorie Vz Pu 3+ 10 ran. Na prvním místě se vyznamenal Patrik Kopecký 9.C, druhé místo obsadila Anna Štěpánková 8.A a třetí místo Marie Kulíšková 9.C. Krásné ceny nám dodala firma Austin Detonator s.r.o. a Sychrovnet, tímto moc děkujeme. Budeme se těšit na jarní Májovou cenu střelby ze vzduchovky v roce 2023.

Za školní klub Vítková Lenka

Za KČP Vsetín Zdeněk Vejpustek