Pionýři vyhodnotili soutěž podporovanou Klubem českého pohraničí

11.06.2021

I v letošním roce přetrvávala opatření, která omezovala činnost dětí a mládeže. Se složitější situací si poradil Pionýr i Klub českého pohraničí organizováním distančních akcí prostřednictví, elektronické pošty a internetu.

V Jivině na okrese Beroun se uskutečnilo v neděli 6. června 2021 vyhodnocení Jarních Domácích soutěží Šachového oddílu Pionýrské skupiny Jince. Jednotlivé soutěže probíhaly od února do května tohoto roku. Zvítězil v nich Antonín Mezera před Janem Mauricem (oba z Jinec) a Adamem Hečlem z Jiviny.

Následovali Jakub a David Vošických z Příbrami - Březových Hor a Tomáš Brotánek z Komárova u Hořovic. Spoluorganizátorem celého setkání byl Adam Hečl, který jako místo vyhodnocení zvolil pěkné prostředí letos dokončeného multifunkčního hřiště ve Vejplánku. Akce pokračovala dalším programem, při němž se účastníci seznámili s obcí i jejím okolím. Pro všechny účastníky setkání byly kromě cen připraveny diplomy, z nichž plyne, že Pionýrskou skupinu Jince podporuje i Klub českého pohraničí a předseda OR KČP Jiří Pokorný z Berouna.

Miroslav Maršálek,

Foto autor