Ostravské ženy slavily Mezinárodní den žen

11.03.2024

V pátek dne 8. března 2024 se v restauraci U Chýlků v Hrabůvce uskutečnilo slavnostní odpoledne u příležitosti MDŽ pořádané MěV KSČM Ostrava za účasti europoslankyně ing. Kateřiny Konečné. Slavnostního odpoledne se zúčastnil KČP Václava Soukupa, Společnost Ludvíka Svobody a Ostravští veteráni PS. S úvodním slovem vystoupil předseda MěV KSČM Ostrava př. Ivan Strachoň. Poté vystoupili europoslankyně ing. Kateřina Konečná, za slovenskou delegaci př. Ľubomír Rejko. V kulturním programu vystoupil folklórní soubor Matice Slovenské, heligonkáři a levicová spisovatelka Lenka Želonková. Mezi kulturním programem probíhala bohatá tombola. Ceny do tomboly darovala rovněž i KČP Václava Soukupa Ostrava, SLS Ostrava a Veteráni PS Ostrava. Letošní oslava Mezinárodního dne žen proběhla v hojném počtu a připomněla nezastupitelnou úlohu našich žen ve společnosti.

Jan Gara KČP VS Ostrava, SLS Ostrava, VPS Ostrava