Nezmeškejte nic z aktuálního dění

18.09.2023

V úterý 12. září se v Mladé Boleslavi uskutečnilo výjezdní zasedání Středočeské krajské rady Klubu českého pohraničí, na kterém se sešlo 20 členů a několik hostů, z nichž někteří dojeli ze vzdálených koutů středočeského kraje. Zasedání bylo také příležitostí k poznání historie a současnosti automobilky ŠKODA. Členové rady a přizvaní hosté se s ní seznámili v rámci prohlídky a návštěvy zdejšího ŠKODA MUZEA.

V úvodním slovu vlastního jednání, předseda vyslovil poděkování všem přítomným za účast. Následně probíhal program setkání dle předem daného programu. Diskutovalo se o aktuálních otázkách vlastní klubové činnosti. A protože nejen prací je živ je člověk, součástí programu byl i společný oběd.

Celé výjezdní zasedání se neslo ve velmi přátelském pracovním duchu.

Autor: František Kovář
Foto: autor textu