Návštěva KČP Jemnice u přítelkyně Marie Živné

30.05.2019

Dne 29. května 2019, uskutečnili členové KČP Jemnice návštěvu přítelkyně Marie Živné v její rodné obci Hříšice u Dačic.

Z pověření místopředsedy NR KČP a předsedy JM KR KČP přítele Miroslava Vlašína, předal předseda KČP Jemnice přítel Ján Lajda, přítelkyni Marii Živné nejvyšší ocenění NR KČP, "Vlastenecký řád, za obětavou práci, příkladné vlastenectví a zásluhy o rozvoj KČP."

Člen výboru KČP Jemnice, přítel Rudolf Zbín, dále jmenované poděkoval jménem všech kolegů PS a členů KČP za její celoživotní práci, zejména na podílu při výchově mladé generace a za práci ve vedení Sekce OSH - Mladých strážců hranic. Zároveň jí popřál k narozeninám, které slaví dne 4. června 2019, pevné zdraví, štěstí, hodně lásky, spokojenosti, pohody a do dalších let, hodně životního elánu. K narozeninám jí předal pamětní list KČP Jemnice a kytičku.

V přátelské besedě u kávičky, zákusků a obložených chlebíčků, pak společně zavzpomínali na dobu minulou a zejména na kolegy a kolegyně, kteří se podíleli na výchově mladé generace v pionýrských oddílech Mladých strážců hranic, zejména na základně MSH ve Starém Městě pod Landštejnem.

Návštěva u přítelkyně Marii Živné proběhla v příjemném přátelském prostředí. Závěrem si navzájem popřáli všichni účastníci do dalších let zejména pevné zdraví a kousek štěstí. Poděkování patří za přátelské přivítání i její sestře, za zorganizování přátelského setkání.

Za KČP Jemnice, Rudolf Zbín