Na konec roku 2022

08.01.2023

Vedení KČP v Úpici a výbor Spolku Památník Odolov se sešli na vyhodnocení svoji činnosti v roce 2022 16.prosince v místnosti muzea vojenských uniforem a uniforem členů Veřejné bezpečnosti a také uniforem příslušníků LM. Předsedové obou spolků Miroslav Steidler a Jaroslav Vrba krátce zhodnotili činnost KČP a činnost u Památníku osvobození v Odolově. Shodně bylo konstatováno, že oba spolky pracují ve vzájemné spolupráci. Byla zdůrazněna konkrétní živá práce při údržbě lesoparku před Památníkem osvobození i péči o vlastní objekt Památníku, vč. označníku začátku Cesty osvobození v Jívce. Veškerou činnost KČP i spolku Památník Odolov velmi kladně hodnotil předseda KR KČP Hradec Králové RSDr Jaroslav Nehyba. Po hodnocení činnosti jsme ochutnávali dobrůtky, které připravily naše manželky, které tím zakončily svoji letošní aktivitu činnosti v našich spolcích. Také jsme jim za vše poděkovali a odměnili jsme je drobným dárečkem.

Autor: Jaroslav Vrba
KČP Úpice a Spolek Památník Odolov z.s.
Foto: Petr Hojnic