Jihlava - mírový mítink

07.02.2022

Sobotní demonstrace 5.2. 2022 za mír v Jihlavě, kterou svolal OV KSČM se vydařila. Přijelo ji podpořit na 150 lidí. Symbolicky začala za pět minut dvanáct. Je opravdu poslední možnost, zapojit se do probuzení národa a zabránit válečným pokusům na Ukrajině. Je špatné posílat zbraně na území, kde už je napětí velké.

Své jasné NE vyzbrojování Ukrajiny, vysílání našich vojáků do válečného konfliktu, řekli jak předsedkyně KSČM K. Konečná, místopředseda ÚV KSČM M. Krajča, tak V. Filip, H. Blaško , J. Čarnogurský i Z. Trippé za KČP a kandidát na prezidenta ČR Josef Skála.

Bylo velmi dobré, že se demonstrace účastnili zástupci z celé republiky a tím budou šířit tuto myšlenku do celého státu. Především to byly organizace KSČM, Klubu českého pohraničí, Levicový klub žen a ostatní vlastenecké organizace.

Zdeněk Vejpustek, předseda KR KČP Zlínského kraje.