85. VÝROČÍ OKUPACE ČESKOSLOVENSKA NĚMECKEM

18.03.2024

15. března 1939 obsazením zbývající části Československa německými brannými silami, bylo zahájeno tragické období Protektorátu Čechy a Morava, které zaplatili tím nejlepším, svým životem, nejlepší synové a dcery českého a slovenského lidu, kteří se nepodvolili okupační moci.

Děkuji členům Klubu českého pohraničí, zejména Pražské radě KČP, kteří jste kladně vyslyšeli moje doporučení k co největší účasti na pietním aktu pořádaném pražskými komunisty a jejich spojenci. Byl jsem tomu rád a pyšný na účastníky piety od Pražské rady KČP , kteří jako jediní měli sebou českou a slovenskou vlajku a jak vidíte z přiložených fotek, já jsem hrdě třímal náš prapor Národní rady KČP. Na pietě jsme společně důstojně reprezentovali Klub českého pohraničí a podpořili tím významnou akci pražských komunistů.

Jaroslav Hudec - předseda Národní rady KČP

Video TV RAPTOR z YOUTUBE