Elektronické aktuality

Chcete být pravidelně informování o VŠECH změnách na stránkách Klubu českého pohraničí?

Nic jednoduššího... stačí poslat email na adresu: aktuality@klub-pohranici.cz Do předmětu napište: PŘIHLÁŠENÍ při zrušení odběru těchto informací napište do předmětu: ODHLÁŠENÍ.

Při přihlášení budete dostávat elektronické informace o změnách na stránkách KČP, které by mělo zlepšit Vaší orientaci v provedených aktualizacích těchto stránek.

Jako novinku nabízíme monitoprování pomocí RSS kanálů a to kliknutím na ikonu RSS v jednotlivých sekcích.

WEB master

Aktuality na stránkách

Liberecký kraj - Liberec

20.11.2017 08:36
Liberec - instalaci pamětní desky

Středočeský kraj - Rakovník

18.11.2017 19:22
Pietní akt u pomníku Štábního strážmistra SNB Josefa Šafránka

Středočeský kraj - Příbram

18.11.2017 19:12
Na 42. pražské teoreticko-politické konferenci

Olomoucký kraj - Olomouc

16.11.2017 13:56
V Olomouci byl slavnostně odhalen zrekonstruovaný památník Rudé armády.

Moravskoslezský kraj - Ostrava

12.11.2017 12:25
Aktualizace úvodní stránky sekce OSTRAVA
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Informace k zasílání aktualit do stránek KČP

Aktualitu pro stránky KČP může napsat kdokoliv. K publikování napsané aktuality je ale zapotřebí splnit následující kritéria:

• Aktuality může zpracovával libovolný dopisovatel (i nečlen KČP).
  • Obsah aktuality musí popisovat dění nebo aktivity KČP.
  • Aktuality musí být v souladu s programovým prohlášením KČP.
  • Aktualitu je nutno zaslat cestou autorizovaných korespondentů za jednotlivé kraje, kteří budou podepsáni pod každou aktualitou, kterou zašlou ke zveřejnění.
  • Korespondenti zasílají aktuality do sekcí, pro které jsou autorizováni, pokud je nutno zařadit aktualitu do jiné sekce, je třeba komunikovat s osobami, které jsou za danou sekci určeni.
  • Je-li aktualita do speciálních sekcí mimo jednotlivé kraje (neplatí pro Kalendář akcí), pověřený korespondent na toto upozorní v průvodním textu emailu. O takovémto umístění rozhodne WEBmaster a v případě pochybností prokonzultuje s pověřenou osobou za NR KČP.
  • Každý korespondent na konec aktuality připojí své jméno: Za KČP kraj/okres jméno a příjmení

Pověření korespondenti:

• NR KČP - JUDr.Rudolf PELTAN, Všichni členové vedení NR KČP, předsedové ÚKK a RoK KČP"
  • Jihočeský kraj - Ing. Zdeněk Trippé, JUDr. Gustav Janáček
  • Jihomoravský kraj - RSDr. Pavel Macek, Miroslav Vlašín
  • Karlovarský kraj - Bořánek Václav, Ing. Petr Novák, Josef Mizera, Leopold Dvořák, Václav Novotný, RSDr. Jaroslav Horák, Jaroslav Mühlberger
  • Kraj Vysočina -  Jan Kliment, Miroslav Wasserbauer, Kamil Vejvoda
  • Královéhradecký kraj - Pavel Miler, Jaroslava Vrba
  • Moravskoslezský kraj - Jan Gara
  • Olomoucký kraj - Aťka Valentová, Ing. Karel Šimek, Ivan Kauzlarič (OSH Ostrava)
  • Hlavní město Praha - Ing Karel Janda, Ing. Pavel Rejf, CSc.
  • Středočeský kraj - Miroslav Maršálek, Ladislav Nyš
  • Ústecký kraj - Václav Čermák
  • Liberecký kraj - Zbyněk Cincibus, Leoš Hamrský, RSDr. Oldřich Baťka, Jíří Stolín, Josef Svoboda, Jiří Rutter, Antonín Suk, Miroslav Starý, Antonín Suk
  • Plzeňský kraj - Olga NOVOTNÁ, František  KOVÁŘÍK, Miroslav ŘÍHA
  • Zlínský kraj - Zdeněk VEJPUSTEK, JUDr. Miroslav KOVÁŘ, CSc.