Tradiční předvánoční posezení členů KČP, rodinných příslušníků a sympatizantů v Opavě

16.12.2012 10:21

            Již počtvrté se uskutečnilo milé předvánoční setkání přátel z KČP, jejich rodinných příslušníků a sympatizantů. Přizváni byli také přátelé z Bruntálu a Krnova, pozvání přijal i předseda Národní rady Ing. Karel Janda. Ten si za doprovodu členů MěR KČP  Opava krátce prohlédl naše město a položil kytice u pomníků věnovaným našim osvoboditelům a u budovy bývalého gestapa.

            Setkání proběhlo v Domě zahrádkářů, kde bylo připraveno našimi členy pod vedením př. Petra Havlíčka „sváteční menu“. Příjemné a srdečné setkání zahájil předseda MěR Opava př. František Studený, který všechny přivítal a nastínil další průběh akce. Připomněli jsme si rovněž 20. výročí založení Klubu a s velkým ohlasem se setkalo vystoupení předsedy NR KČP Ing. Karla Jandy. Celému setkání vládla skutečně uvolněná nálada a neformální, příjemná atmosféra, byť jsme místy diskutovali i o současné vnitropolitické situaci. Většinou jsme se ale věnovali hodnocení naší činnosti a zábavě zpestřené rozdáváním dárků. Nechybělo drobné vánoční cukroví, ani přípitek na zdraví a štěstí v následujících dnech a v roce 2013. Odcházeli jsme s pocitem, že to vůbec nebyl promarněný čas a těšíme se na zopakování akce příští rok.

 

                                                                                               Jan Adámek ,foto Jan Seidel

Fotogalerie: Tradiční předvánoční posezení

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>