Přátelské setkání v Neustadtu v sobotu 13.8.2016

17.08.2016 21:22

Tak jsme se opět setkali s našimi německými přáteli. Členové našeho KČP Aš využili pozvání na akci MANÖVR FRÜHAUF a v sobotu dne 13.8.2016 se zúčastnili 13. setkání vojenské techniky ve městě Neustadt. Na místě nás přivítal majitel areálu a hlavní organizátor přítel Thomas Frühauf. Rovněž nás přivítal vedoucí organizace "Přátelé pohraniční roty Posseck" přítel Wolfgang Rödel. Jmenovaným přátelům jsme předali vlaječky a plakety vydané u příležitosti 65. výročí přijetí zákona O ochraně státních hranic. Na místě jsme se setkali s mnoha německými přáteli , kteří se zúčastňují akcí našeho klubu.

Na své si zde přišli všichni příznivci vojenské historie a vojenské techniky. Byla zde možnost se svézt na kolových i pásových obrněných transportérech.


Na místě bylo možné zakoupit uniformy, odznaky, různé výstrojní součásti a tiskoviny s vojenskou tématikou. Příjemnou atmosféru podtrhlo hezké počasí i možnost různého občerstvení.

Dokumentaci této akce nám zabezpečovali přátelé Jiří Dařena a Pavel Duchan. Poděkování patří členům našeho klubu, kteří se této akce zúčastnili i našim německým přátelům, kteří nás opět srdečně přivítali.


Za KČP Aš Milan Paučo
Foto: Milan Paučo,Jiří Dařena, Pavel Duchan

Fotogalerie: Přátelské setkání v Neustadtu v sobotu 13.8.2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>