Okresní sněm OR KČP v Břeclavi.

04.02.2018 21:50

Dne 26.ledna 2018 se sešli členové a sympatizanti na Okresním sněmu OR KČP v Břeclavi. Bylo to v době, kdy probíhaly volby  prezidenta ČR. My příslušníci KČP podporujeme pana prezidenta Miloše Zemana, protože je to jediná záruka vlastenectví a správného pokračování v mezinárodní politice ČR. Proto jsem také šel k volbám v uniformě PS. Jsem rád, že opět byl zvolen prezidentem pan Miloš Zeman a že jsme přispěli svými hlasy k jeho zvolení. Za vedení OR KČP v Břeclavi všem kteří jej volili moc děkuji.   JUDr. Jaroslav Baťka, předseda.

Ale nyní již k VČS, kterou  zahájil místopředseda  OR KČP Ing. Jaromír Sukup, který  přivítal všechny přítomné členy a sympatizanty a zvláště přivítal  členku KR KČP v Olomouci a členku NR KČP  Adélu Valentovou, autorku kalendářů KČP; delegaci  sekce OSH Ostrava při KR KČP v Olomouci, kterou zastupoval  předseda Zdeněk Bukovski s manželkou Jarmilou  a Ivo Kozárem. Dále přivítal předsedu Oblastního výboru ČSBS a místopředsedu ÚV ČSBS Mgr. Václava Vaňka;  předsedu OV KSČM v Břeclavi  JUDr. Stanislava Šprtela; předsedu Česko - ruské společnosti v Břeclavi   Antonína Kocmana, vedoucího sportovní střelnice v Mikulově  Antonína Šišuláka a přítele, našeho člena, Dušana Palíka ze Slovenska.

Předseda OR KČP v Břeclavi JUDr. Jaroslav Baťka pak zhodnotil činnost organizace za uplynulé období od výroční členské schůze v roce 2014, připomněl pořádané akce jak KČP, tak ve spolupráci se spřátelenými organizacemi či občanskými sdruženími a vyzval k vlastenecké aktivitě i v dalším období.  Se svými příspěvky vystoupili hosté Adéla Valentová, Zdeněk Bukovski, Mgr. Václav Vaněk, JUDr. Stanislav Šprtel a v diskusi další přítomní členové. Vyslechli jsme si informaci o hospodaření, potvrdili stávající výbor, zvolili delegáty na Krajský sněm, který se bude konat v Brně dne 24.3.2018 a odsouhlasili si Plán práce na rok 2018. Ocenění nejaktivnějším členům za propagaci a činnost v KČP obdrželi:  Ing. Jaromír Sukup, Antonín Šišulák, Dušan Palík a provozovatelé a také majitelé vojenské pevnosti v Mikulově, členi Klubu vojenské historie Tomáš Langr a Ondra Kabula. Předseda  ze spřátelené organizace KČP z Ostravy Zdeněk Bukovski nám na památku předal obraz připomínající bývalé dobré časy ostravských hutí. Předseda OV ČSBS v Břeclavi Mgr. Václav Vaněk a předseda OR KČP v Břeclavi JUDr. Jaroslav Baťka si navzájem předali Dohodu o vzájemné spolupráci  na další období.  Po oficiální části následovala družná debata.       

SM

Fotogalerie: Okresní sněm OR KČP v Břeclavi.

1 | 2 | 3 >>