Nezradíme

04.07.2011 13:50

Opět uběhl rok, rok plný zvratů, urážek a lží především ze strany lidí, kteří za jidášský dolar nebo euro pomlouvají, zkreslují, zatracují onu statečnost, hrdinství a čestnost naší práce při službě na státní hranici, při ochraně naší krásné vlasti.

Nesmíme zapomínat, ale naopak musíme říkat přátelům, kamarádům, svým dětem, vnoučatům jaká byla skutečná pravda, ukazovat jim ty desítky pomníčků a desek se jmény padlých hrdinů, příslušníků Pohraniční stráže, kteří byli bestiálně zavražděni, ať již agenty cizích zpravodajských služeb nebo zrádci našeho lidu a dnes jsou z nich hrdinové , kterým lpí na rukách krev nevinných lidí, našich kamarádů.

Proto si slibme, že i nadále budeme podle svých sil a možností chránit a bránit naší čest, naší, zatím ještě českou zem, před novodobými fašisty, ať jde o různé neonacistické a neofašistické skupiny, např. Sudetoněmecké krajanské sdružení v Čechách, na Moravě a Slezsku , které jsou spíše chráněny naší policií a vládou, než aby se proti nim zakročilo. Je třeba taky chránit naše češství a slovanství před „ amerikanizací„ naší společností, před naší novodobou smetánkou z řad pravicových politických stran a některými hodnostáři církve a bohužel i některými členy ČSSD a vysokými představiteli našeho státu.

Odsuzujeme nejvíce neobjektivnost veřejnoprávních televizních stanic, kde nedorostlá mláďata, nebyla tehdy na světě, si osvojují právo urážet, hanobit, poučovat a hlásat bludy. Zřejmě toto není samo sebou.Vypadá to , že celé toto dění, tato nenávistná kampaň je cílevědomě řízena cizími službami s cílem rozbíjet jednotu našeho národa a postupně zlikvidovat českou státnost a naší českou zem.

Nezapomeňte, nejsme sami! V našem boji nám pomáhají skuteční vlastenci, čeští lidé. Je s námi pravda, naše morální čistota a vědomí, že patříme do velké slovanské, české rodiny, za kterou bojovali naší předkové.

Naším předsevzetím musí být úkol, nepolevit a bránit rodnou zem před fašizací, chránit naší českou společnost v duchu hesla:

„ZRÁDCI A ODRODILCI NEPROJDOU„