Mezinárodní den žen 2018

13.03.2018 09:55

V pátek dne 9. března 2018 se v kulturním domě K-trio v Hrabůvce uskutečnilo slavnostní odpoledne u příležitosti MDŽ pořádané MěV KSČM Ostrava ve spolupráci se ZO Odborového sdružení Čech, Moravy a Slezska při MěV KSČM a levicovými subjekty.

S úvodním slovem vystoupil nově zvolený předseda MěV KSČM Ostrava soudruh Martin Juroška.

Kulturním programem, který zajistil bývalý předseda MěV KSČM soudruh Milan Peša, provázela pracovnice MěV KSČM soudružka Milada Otáhalová. Ve velmi povedeném kulturním programu vystoupili: Hazard Klub – country dance club Ostrava a taneční klub Katlen Ostrava. K poslechu a tanci hrála, jako již tradičně, skupina DOMINO.

Po kulturním programu následovala bohatá tombola. Ceny do tomboly daroval rovněž předseda MěR KČP Václava Soukupa Ostrava přítel Jan Gara. Celkově oslava Mezinárodního dne žen vyzněla velice důstojně a připomněla nezastupitelnou úlohu našich žen ve společnosti.

Martin Škamla
MěO KČP VS Ostrava