Ladislav Struška

11.04.2018 20:22

Smutný to pátek 6. duben 2018, kdy se jen ti nejvěrnější hraničáři, bývalí příslušníci elitních jednotek Pohraniční stráže ČSSR, členové KČP naší vlasti, členové KSČM, ČSBS, ČSOL i ČRspol. rozloučili na hřbitově v Břeclavi-Poštorné s bývalým předsedou OV KSČM, ZO KSČM, zakládajícím i čestným předsedou Okresní rady KČP Břeclav i dlouholetým členem Národní rady KČP Praha, bývalým velitelem Výcvikového praporu PS ČSSR Břeclav – majorem PS v.v. Ladislavem Struškou.

Při posledním rozloučení zaznělo vystoupení zástupce parlamentu ČR doc. PhDr. Miroslava Grebeníčka CSc., krásné básně, hudba i velmi dojemná píseň Jarmily Šulákové „Ovečky moje“ se skupinou Fleret. Čestná stráž uniformovaných členů KČP ze Znojma, Jemnice, Zlína i Břeclavi, bývalých příslušníků PS a ČSLA pod prapory KČP vzdala poslední hold svému čestnému předsedovi a doprovodili jej spolu se širokou občanskou veřejností a sympatizanty na jeho poslední cestě. Nelze slovy popsat smutek, který nyní prožíváme a jsme v našich myslích s Laďou a truchlící rodinou.

Laďo, čest Tvoji památce.

Jdeme v Tvých stopách.

Neprojdou.