Uctili jsme hrdiny Velké vlastenecké války

30.06.2019

Minutou ticha, zavěšením trikolór, zapálením svíčky obětem nejstrašnější války a připomenutím Slovanské hymna "Hej Slované!" jsme uctili hrdiny Velké vlastenecké války v Den genocidy Slovanů.Z vystoupení hlavního řečníka Josefa Skály vybíráme:Vážení přátelé, již v základním genetickém vybavení Slovanů jsou pevně zakotveny takové charakterové rysy, jako jsou čest, svědomí, spravedlnost... Podobné hodnoty nemohou globalisté potřebovat. Jsou vážným ohrožením plánů na ustanovení Nového světového řádu. Globalizovaný svět systematicky pracuje na likvidaci Slovanů. Slovanské národy jsou již poslední, jediné, které mohou zabránit v uskutečnění plánu totálního zotročení všech lidí na planetě.

Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k rozhodujícímu obratu celé druhé světové války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba. 

Účastníci Dne genocidy Slovanů na Cínovci u lípy a Památníku ochránců československých státních hranic.
Účastníci Dne genocidy Slovanů na Cínovci u lípy a Památníku ochránců československých státních hranic.
Účastníci Dne genocidy Slovanů na Cínovci u lípy a Památníku ochránců československých státních hranic.
Účastníci Dne genocidy Slovanů na Cínovci u lípy a Památníku ochránců československých státních hranic.

Slovanská hymna začíná slovy:

Hej, Slované!
Hej, Slované, ještě naše
slovanská řeč žije,
pokud naše věrné srdce
pro náš národ bije.

Od Cínovce jsme pokračovali v cestě. První jsme se setkali s Marxem u památníku v Háji u Duchcova. Zde jsme položili věnec, dvě kytice a zapálili svíčku. Na věnec jsme uvázali trikolóru českou, ruskou a jiřskou. Opět pěkné proslovy měl Milan Havlíček, Josef Skála a Václav  

př. Čermák
př. Čermák

Hlavní důvod obrovské nenávisti k Marxovi je jednoduchý. Zkrátka se ho ti neználkové bojí. Bojí se jeho exaktních objevů a poznatků... bojí se pravdy!

Skutečně moudrý člověk ví, že čím více Marxe studuje a chápe, tím více se stává jeho stoupencem, dokonce i když se tomu zpočátku brání.
Proto nás asi nepřekvapí, že se na amerických, ale v podstatě na všech vysokých školách civilizovaného světa o Marxovi ví a mluví. Jeho práce jsou ve všech knihovnách a studovnách, které něco znamenají.

Druhé setkání s Marxem se odehrálo v Karlových Varech, kde se Karel Marx léčil třikrát díky Bedřichovi Engelsovi. Připomenuli jsme si také, že 5.května uplynulo 201 let od jeho narození.

S přiblížením Karla Marxe a jeho díla vystoupil Milan Havlíček. I zde se Slovem ke dni předstoupil PhDr. Josef Skála, CSc. a byl promítnut připravený videopozdrav poslance Parlamentu Slovenské republiky Ľuboše Blahy.

Dále se zde hovořilo o prolamování Benešových dekretů, což je nepřípustné.

Jsme znepokojeni, že současná německá politika ústy členů vlády i poslanců soustavně napadá právní řád České republiky i výsledky druhé světové války. Obojí se pokouší revidovat, jako by Německo válku vyhrálo a jako by byli Němci válečnými oběťmi a ne válečnými zločinci. Zároveň německá vláda odmítá platit německé válečné reparace České republice, Polsku a Řecku. Podle závěrečného výsledku Bruselského reparačního úřadu Německo stále dluží České republice nejméně 19,4 miliardy USD, a to k závěru roku 1959, tedy ve skutečnosti sumu značně vyšší. Proto jsme podepsali petici k vyrovnání válečných reparací, které nám Německo stále dluží. Vše bylo dobře připraveno, akce se vydařily, jen poslední chvilky nám trošku pokazil déšť. Ale náladu ani nadšení nepokazil...

Fotogalerie: