Rozloučení s Antonínem Dostálem

10. 5. 2019

V obřadní síni na Hvězdičce v Příbrami jsme se v pátek 10. května naposledy rozloučili s komunistou, vlastencem a kamarádem Antonínem Dostálem, zakládajícím členem Středočeské krajské rady Klubu českého pohraničí plk. Jiřího Vrzala a Okresní rady KČP Stanislava Kofroně Příbram. Patřil do poslední chvíle k nejaktivnějším členům Klubu v okrese i kraji a podílel se na řadě významných akcí na všech stupních. Velké zásluhy měl i v práci s Hraničářem a Slovanskou vzájemností.

Při posledním rozloučením se s ním za nás za všechny rozloučil předseda krajské rady Jiří Pokorný. Připomněl jeho zásluhy i vyznamenání, která obdržel. To poslední - medaili Za zásluhy o rozvoj KČP I. stupně - převzal v březnu tohoto roku.

Nezapomeneme!

MiM