Dislokace k 1.1.1951

5. brigáda PS CHEB

 

1. prapor PS HRANICE

 

  1. rota PS Trojmezí I

  2. rota PS Trojmezí II

  3. rota PS Pastviny

  4. rota PS Újezd

  5. rota PS Štítary

  6. rota PS Krásňany

  7. rota PS Celnice

 

2. prapor PS AŠ

 

  8. rota PS Krásná

  9. rota PS Selbská

10. rota PS Nový Žďár

11. rota PS Polná

12. rota PS Hájovna Pata

13. rota PS Vojtanov

14. rota PS Dolní Paseky

 

3. prapor PS CHEB

 

15. rota PS Doubrava

16. rota PS Dubina

17. rota PS Pomezná

18. rota PS Pomezí

19. rota PS Horní Kunreuth

20. rota PS Svatá Anna

 

4. prapor PS CHEB

 

21. rota PS Svatý Kříž

22. rota PS Šlapany

23. rota PS Starý Hrozňatov

24. rota PS Kozly

25. rota PS Mýtiny

 


 

3. brigáda PS KARLOVY VARY

 

1. prapor PS KOVÁŘSKÁ

 

  1. rota PS Prostřední Mlýn

  2. rota PS Vejprty

  3. rota PS České Hamry

  4. rota PS Loučná

  5. rota PS Boží Dar

 

2. prapor PS NEJDEK

 

  6. rota PS Rýžovna

  7. rota PS Podlesí

  8. rota PS Potůčky

  9. rota PS Jelení

10. rota PS Rolava

 

3. prapor PS HORNÍ LUBY

 

11. rota PS Bublava

12. rota PS Kraslice

13. rota PS Kámen

14. rota PS Vackov

15. rota PS Plesná

 


 

12. brigáda PS PLANÁ

 

1. prapor PS DOLNÍ ŽANDOV

 

  1. rota PS Oldřichov

  2. rota PS Dyleň

  3. rota PS Mohelno

  4. rota PS bezejmenná

  5. rota PS Slatina 

 

2. prapor PS HALŽE

 

  6. rota PS Broumov

  7. rota PS Tišina

  8. rota PS Branka

  9. rota PS Hraniční kóta 712

10. rota PS Pavlův Studenec

 

3. prapor LESNÁ

 

11. rota PS Pavlova Huť

12. rota PS Vašíček

13. rota PS Zlatý Potok

14. rota PS bezejmenná

15. rota PS Pochr

 

4. prapor PS ROZVADOV

 

16. rota PS Jedlina

17. rota PS Hraničky

18. rota PS Rozvadiv

19. rota PS Nový Dvůr

20. rota PS Kóta 512

 


 

9. brigáda PS POBĚŽOVICE

 

1. prapor PS BĚLÁ NAD RADBUZOU

 

  1. rota PS Diana

  2. rota PS Eisendorf

  3. rota PS Eisendorfská Huť

  4. rota PS Pleš

  5. rota PS Václav

 

2. prapor PS PIVOŇ

 

  6. rota PS Rybník (y)

  7. rota PS Dianin Dvůr

  8. rota PS Paadorf

  9. rota PS Grafenried

10. rota PS Nemanice

 

3. prapor PS TRHANOV

 

11. rota PS Černá Řeka

12. rota PS Čerchov

13. rota PS Zámeček

14. rota PS Bystřice

15. rota PS Folmava

 

4. prapor PS KOUT NA ŠUMAVĚ

 

16. rota PS Lesní Louka

17. rota PS Pálenec

18. rota PS Maxov

19. rota PS Všeruby

20. rota PS Sruby

 


 

7. brigáda PS SUŠICE

 

1. prapor PS NÝRSKO

 

  1. rota PS Červené Dřevo

  2. rota PS Svatá Kateřina

  3. rota PS Kóta nad Chodskou Úhlavou

  4. rota PS Zadní Chalupy

  5. rota PS Přední Hamry

 

2. prapor PS ŽELEZNÁ RUDA

 

  6. rota PS Pod Ostrým

  7. rota PS Černé jezero

  8. rota PS Svárožná

  9. rota PS Alžbětín

10. rota PS Debrník

11. rota PS Polom

 

3. prapor PS PRÁŠILY

 

12. rota PS Plešné jezero

13. rota PS Gsenget

14. rota PS Prášilské jezero

15. rota PS Poledník

 

4. prapor PS MODRAVA

 

16. rota PS Javoří Pila

17. rota PS Weitfeltova Stať

18. rota PS Roklan

19. rota PS Platenská Huť

20. rota PS Březník

 


 

10. brigáda PS VOLARY

 

1. prapor KVILDA

 

  1. rota PS Švele

  2. rota PS Prameny Vltavy

  3. rota PS Bučina

  4. rota PS Kota

  5. rota PS Knížecí Pláně

 

2. prapor PS KZNŽVART

 

  6. rota PS Žďárek

  7. rota PS bezejmenná

  8. rota PS Horní Silnice

  9. rota PS Dolní Silnice

10. rota PS České Žleby

 

3. prapor PS STOŽEC

 

11. rota PS Krásná Hora

12. rota PS Nové Údolí

13. rota PS Stoka

14. rota PS Třístoličník

15. rota PS Plešné jezero

 

4. prapor PS HORNÍ PLANÁ

 

16. rota PS Platina

17. rota PS Smrčina

18. rota PS Zvonková

19. rota PS Račín

20. rota PS Celnice

 


 

15. brigáda PS ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

1. prapor PS VYŠŠÍ BROD

 

  1. rota PS Dolní Vltavice

  2. rota PS Rychnůvek

  3. rota PS Přední Výtoň

  4. rota PS Loučovice (Spáleniště)

  5. rota PS Mnichovice (Vyšší Brod)

  6. rota PS Mlýnce

 

2. prapor PS KAPLICE

 

  7. rota PS Český Heršlák

  8. rota PS Dolní Rychnůvek

  9. rota PS Cetviny

10. rota PS Pohoří (Dolní Příbrání )

11. rota PS Terčí Ves

12. rota PS Žofín

 

3. prapor PS SUCHDOL NAD LUŽNICÍ

 

13. rota PS Šejby (Stropnice)

14. rota PS Nové Hrady

15. rota PS České Velenice

16. rota PS Krakonoš

17. rota PS Františkov

 

4. prapor PS NOVÁ BYSTŘICE

 

18. rota PS Chlum u Třeboně

19. rota PS Peršlák

20. rota PS Artoleč

21. rota PS Romava

22. rota PS Staré Město

 


 

4. brigáda ZNOJMO

 

1. prapor PS JEMNICE

 

  1. rota PS Slavonice

  2. rota PS Písečná

  3. rota PS Rancířov

  4. rota PS Podhradí

  5. rota PS Šafov

 

2. prapor PS Znojmo

 

  6. rota PS Čížov

  7. rota PS Lukov

  8. rota PS Devět Mlýnů

  9. rota PS Hatě

10. rota PS Ječmence

 

3. prapor PS Hrušovany nad Jev.

 

11. rota PS Jaroslavice

12. rota PS Hevlín

13. rota PS Hrabětín

14. rota PS Novosady

15. rota PS Mikulov

 

4. prapor PS Břeclav

 

16. rota PS Sedlec

17. rota PS Valtice

18. rota PS Boří Dvůr

19. rota PS Lány

20. rota PS Ruské Domy

 


 

11. brigáda PS BRATISLAVA

 

1. prapor PS MALACKY

 

  1. rota PS Moravský sv. Ján

  2. rota PS Malé Leváre

  3. rota PS Gajery

  4. rota PS Suchorad

  5. rota PS Záhorská Ves

 

2. prapor PS Stupala

 

  6. rota PS Vysoká pri Morave

  7. rota PS Devínské jezero

  8. rota PS Devínská Nová Ves

  9. rota PS Devín

10. rota PS Karlova Ves

 

3. prapor PS BRATISLAVA

 

11. rota PS Petržalka

12. rota PS Jarovce

13. rota PS Rusovce

14. rota PS Čunovo