Velice vydařené akce

01.05.2011 08:59

Na pozvání slovenských přátel se delegace Moravskoslezské rady a opavského Klubu českého pohraničí ve složení přátel Studený a Seidel, zúčastnila pietního aktu u pomníčku padlých příslušníků ZNB v bojích proti Banderovcům ve Velkej Lodině.

Jako zástupce MS KR KČP a MĚR KČP Opava vystoupil s krátkou zdravicí přítel Studený.

Musím ohodnotit vlídné přijetí a starost o delegaci ze strany přátel Miroslava Bílého a Miroslava Čuje, kteří se delegaci po celou dobu věnovali a v jejichž péči byli.

Přítel Seidel v jejich doprovodu navštívil Spišskou Novou Ves, kde byl dvakrát na vojenském cvičení a podíval se na bývalou kasárnu. Počasí jim přálo. Moc je mrzelo, že ihned po slavnostním aktu museli odjet do Opavy.

Všem organizátorům patří dík za pozvání a péči. Další vydařená akce se konala v pátek 27.května v klubovně „U náčelníka“.

Bylo to přátelské setkání některých členů KČP u příležitosti 65. narozenin p. Jana Seidla. Předseda MĚR KČP p. Studený mi předal blahopřání a popřál mi k mým 18. narozeninám.

Radmila Zemanová ml. čl. KČP Opava

Fotogalerie: Velice vydařené akce