Třešničkový bál 2013

14.02.2013 06:39

Sádek – Členové a funkcionáři Klubu českého pohraničí stojí často v prvních řadách při organizování kulturních a sportovních akcí pro veřejnost. Důkazem toho je například Třešničkový bál 2013 konaný již popáté v malé vesničce Sádku na okraji Vojenského újezdu Brdy. Uskutečnil se na Příbramsku již vícekrát, ale jinde a pod taktovkou jiných pořadatelů. Zde se o úspěch akce stará tým velmi mladých lidí – studentů. Pro dobrou věc je získala členka okresní a krajské rady KČP a zastupitelka obce Sádek Václava Králová. Ta také při zahájení bálu přivítala hosty zastupující Ústřední výbor KSČM, Středočeskou krajskou radu Klubu českého pohraničí a okresní organizace. Nechyběli ani starostové Sádku, ten současný Jiří Kufa a bývalý Josef Škvára. O příjemnou pohodu se postarala hudební skupina Eso. Ani ti největší pamětníci se nezalekli ani těch nejmodernějších tanců. A radost jistě udělaly i lístky do tomboly, z nichž každý něco vyhrával.

Miroslav Maršálek

Fotogalerie: Třešničkový bál 2013