SPORTOVNĚ - BRANNÝ DEN V RADUNI

26.06.2012 14:54

Konal se 26.6.2012 v krásném areálu ZŠ a Raduňského zámku. Organizátory byli – ZŠ Raduň, MěR KČP,o.s.Opava a opavský klub CO,o.s. Soutěžilo se v 10ti disciplínách na trati dlouhé téměř 2 km za účasti 18ti čtyř a pěti členných družstev 6.-9.tříd. Po skončení soutěží byly před budovou ZŠ vyhlášeny tři nejlepší týmy z každého ročníku a tři družstva, která dosáhla nejlepší čas, bez ohledu na ročník. (nejlepšího času dosáhly družstva 6.a 7. tříd) Všem členům nejlepších družstev byly předány sladké odměny a Účastnický list zhotovený MěR KČP,o.s.Opava, který byl věnován všem zúčastněným, pořadatelům, rozhodčím. Ředitel školy pak pozval zástupce KČP a CO na malé posezení, kde ocenil výbornou spolupráci a požádal o aktivní účast i v roce 2013.

František Studený - P-MěR KČP Opava

Jan Seidel - fotodokumentace