Slavili jsme MDŽ

11.03.2016 06:13

Dovolte mi, abych dodatečně popřál vše nejlepší ženám k jejich mezinárodnímu svátku, který byl 8. března.

Jako každoročně, tak i letos rada Klubu Českého pohraničí Doksy, společně s Obcí baráčnickou v Doksech, výborem Odboru SPV při SKP Česká Lípa se sídlem v Doksech a s výborem KSČM popřála a předala symbolickou  kytičku růží svým členkám, k tomuto svátku MDŽ, již dne 5.3.2016 v motorestu Štědrá v Doksech.

Našim ženám přišly popřát i dětičky z mateřské školky Libušina nejen hezkým vystoupením, ale oslavenkyním předaly i vlastnoručně vytvořená přáníčka s motýlkem.

Zúčastněným ženám jsme se postarali o malé občerstvení a příjemné posezení. K tanci a poslechu jim zahrál, určitě všem známý, Václav Měkota.

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění velmi dobrého průběhu sobotního odpoledne.

Městská rada KČP Doksy se zúčastní 15.3.2016 pietní akce u příležitosti výročí okupace republiky nacistickým Německem a vzpomínky na umučené a popravené příslušníky odboje v Mladé Boleslavi. K tomuto tématu bude dne 17.3.2016 uspořádána beseda v Doksech pro své členy a sympatizující.

Předseda MR KĆP Doksy Jiří Rutter

Fotogalerie: Slavili jsme MDŽ