Setkání v Krásné u Aše

07.07.2014 11:48

Ašská sekce bývalých ochránců státní hranice spolu s okresní chebskou radou a karlovarskou krajskou radou děkují všem účastníkům za jejich spoluúčast při vzpomínkovém setkání a pietním aktu členů KČP a jejich sympatizujících občanů v Krásné u Aše v sobotu 5.7.2014 v prostorách kulturního a restauračního zařízení Sokolovna. Zároveň děkujeme za vzorné zabezpečení celého areálu pro tento významný akt manželům Milanovi a Terezce Kletečkovým a celému organizačnímu a přípravnému týmu.

Našeho přátelského setkání se zúčastnilo 158 přítomných včetně 14ti hostujících kolegů ve zbrani z řad bývalých ochránců hranic NDR a dvou představitelů Všekozáckého svazu Českých zemí a Slovenska (www.kazaki.cz ). Bylo to skutečně družební - přátelské setkání těch, kteří touží po mírovém a společensky spravedlivém životě občanů našich zemí. U památníku všem ochráncům SH od r. 1918 do r. 1992 pak uctili všichni přítomní památku ochránců položením květin. Krásný slunný den umocnil vydařenou akci všech přítomných našich přátel.

Fotogalerie: Setkání v Krásné u Aše

1 | 2 | 3 >>