06.12.2017 12:25

V pondělí 4.12. 2017 uspořádal LKŽ Boženy Holečkové ve spolupráci s OR KČP v Mladé Boleslavi, již tradiční předvánoční posezení ve vánočním cukrovím provoněné zasedací místnosti OV KSČM.

Setkání zahájila předsedkyně LKŽ v Mladé Boleslavi Alena Grospičová, která ve svém vystoupení připomněla 25. výročí založení LKŽ v okrese. Následovalo krátké vystoupení předsedy OR KČP, který nastínil plánované akce pro r. 2018 a vyzval všechny přítomné k jejich aktivní účasti. Poté již dostal slovo delegát festivalu v Soči Ondřej Kazík. V druhé části předvánočního posezení vystoupil Stanislav Grospič se svými postřehy z návštěvy Ruské federace u příležitosti 100. výročí VŘSR.

V závěru příjemného posezení bylo poděkováno ženám za jejich celoroční práci a všem účastníků popřáno pěkné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku.

Text a foto: František Kovář, předseda OR

Fotogalerie: Předvánoční posezení Levicového klubu žen a OR KČP v Mladé Boleslavi s delegátem FESTIVALU MLÁDEŽE A STUDENSTVA V SOČI 2017