př. Zdeněk Papík získal "Vlastenecký řád KČP z.s."

17.01.2017 20:53

V pondělí 19.12.2016 se ve společenkém sále "Domu seniorů" v Lanškrouně uskutečnilo milé a srdečné setkání. Skupina funkcionářů KČP z.s. Prahy Královehradeckého kraje a okresu Trutnov, vedená přítelem Dr. Milanem Richtrem Csc., spolu s přáteli Dr. Jaroslavem Nehybou, Zdeňkem Pilařem, Václavem Kriegelem a Pavlem Milerem přijela navštívit téměř v předvečer 89. narozenin (17.2.2017) přítele Zdeňka Papíka. Přítel Dr. Milan Richter Csc. v krásných a moderních prostorách "Domu seniorů" a jeho společenského sálu předal z rozhodnutí Národní rady KČP z.s. příteli Zdeňku Papíkovi "Vlastenecký řád KČP z.s." za jeho dlouholetou a obětavou práci v klubu. Dr. Jaroslav Nehyba místopředseda Královehradecké krajské rady KČP z.s.

Dr. Jaroslav Nehyba
místopředseda Královehradecké krajské rady KČP z.s.