Pietní akt 70-tého výročí osvobození naší vlasti Rudou armádou v obci Mnich

15.05.2015 13:03

Dne 8.5.2015 jsme se zůčastnili pietního aktu 70-tého výročí osvobození naší vlasti Rudou armádou. U památníku padlým hrdinům v obci Mnich.
Klub KČP-Táborsko společně s ZO KSČM Soběslav- Kardašova Řečice a mnoha dalšími zastupiteli stranického a veřejného života.Velice si vážíme účasti s.pplk. v.v. Ing.  Ladislava Janoucha, který ve věku  95. let velice působivě vystoupil se svým projevem.Byl přítomen a přednes projev i zástupce Ruské federace, p.rada Kuzněcov, který byl přítomen s celou rodinou a bylo velmi dojemné, jak jeho asi 6ti letá dcerka zarecitovala pplk. Janouchovi báseň poděkování v ruštině.Účast na tomto pietním aktu byla hojná a potěšující je, že zde bylo zatoupeno i mládí.

Fotogalerie: Pietní akt 70-tého výročí osvobození naší vlasti Rudou armádou v obci Mnich

1 | 2 | 3 >>