O webu na Národní radě

09.03.2016 15:05

Praha – Národní rada Klubu českého pohraničí se na svém zasedání v sobotu 27. února zabývala mimo jiné přípravou celostátního setkání ochránců československých státních hranic, přístupem k výročí českého krále Karla IV. a webovými stránkami KČP.

Člen NR za příbramský okres Miroslav Maršálek věnoval největší pozornost posledně jmenovanému bodu, který uvedl svojí prezentací správce webových stránek KČP Ing. Milan Šťovíček. Příbram je jediným z 12 okresů Středočeského kraje, kde webové stránky fungují. Přesto nedosahují úrovně stránek ostravských.

Překvapila skutečnost, že si pouze 51 zájemců z ČR i zahraničí nechává posílat novinky, které se na stránkách KČP objeví. Vždyť jen na našem okrese je členů a příznivců víc. Lze to snadno napravit kliknutím na příslušnou ikonku na úvodní stránce našeho webu.

Po skončení zasedání se Miroslav Maršálek zúčastnil jednání s některými členy vedení NR o aktuálních problémech a budoucnosti Klubu.

Text a foto: rem

Fotogalerie: O webu na Národní radě