Milá návštěva v Šumperku​

15.01.2016 06:46

Dne 9.12.2015 se uskutečnila návštěva předsedy NR KČP přítele Milana Richtera v Šumperku, v rámci jeho léčebného pobytu v lázních Velkých Losinách. Setkání se uskutečnilo v soukromém bytě přítele Milana Suchého. člena KR KČP Olomouc, za spoluúčasti předsedy OR KČP Šumperk přítele Ladislava Olšáka. Při této vzácné schůzce byly projednány problémy v činnosti KČP, jednak v oblasti Šumperska ​a jednak celorepublikové. Byl seznámen s celkovou situací v odběru Hraničáře, který v důsledku úmrtí členů klesá. Je proto nutné získat mladší členy do jednotlivých organizací KČP. Dalším tématem, který byl diskutován, byla celková politická situace ve světě. Je také nutno působit na spoluobčany v tom smyslu, že je velmi nutné chránit nejen naše pohraničí, ale i naši vlastní státnost. Během tohoto jednání připravila manželka přítele Milana Suchého paní Marie Suchá pro všechny přítomné pohoštění. Na závěr této významné schůzky pro oblast Šumpersko se předseda NR KČP srdečně rozloučil a předal oběma praporečky KČP. Byla to moc milá návštěva.

Za KČP Šumperska    Milan Suchý
Ladislav Olšák