Mezinárodní den žen

17.03.2016 07:20

Jak je již mnohaletou tradicí i letos se pod patronací Městského výboru Komunistické strany Čech a Moravy v Ostravě uskutečnila oslava Mezinárodního dne žen. I letos se konala v kulturním zařízení obvodu Ostrava – Jih v K-triu v Ostravě – Hrabůvce.

Za Městskou radu Klubu českého pohraničí Václava Soukupa Ostrava se zúčastnil předseda MěR Jan Gara spolu s dalšími jejími členy. Oficiální zahájení  obstaral svým projevem předseda MěV KSČM Ostrava soudruh Oldřich Jakubek, který ve své vystoupení připomněl historii a význam MDŽ. Následně předal slovo Ing. Ivanu Strachoňovi, kandidátu do Senátu PČR za KSČM.

V kulturní části vystoupilo bubenické trio ze skupiny LUNA, Akademický pěvecký sbor VŠB-TU Ostrava s dirigentem Adamem Sedlickým a skupina DOMINO.

Přitažlivým bodem programu byla rovněž tombola.

Letošní oslava byla opětovně důstojným oceněním role ženy v životě společnosti, státu a především nás mužů.

Fotogalerie: Mezinárodní den žen

1 | 2 | 3 | 4 >>