Mezinárodní den žen v Ostravě.

13.03.2015 08:13

V pátek 6. března 2015 ostravští komunisté a levicové spolky mezi nimi i Klub českého pohraničí Ostrava vzdali hold a poděkování všem ženám na celoměstské oslavě Mezinárodního dne žen. Předseda MěV KSČM Oldřich Jakubek ve svém vystoupení krátce připomenul historii tohoto svátku vzešlého z více než 150 let trvajícího boje žen za rovnoprávnost s muži, sociálně spravedlivou společnost a mír. Rovněž odmítl názory různých pseudo historiků, filosofů a myslitelů o Mezinárodním dni žen jako komunistickém výmyslu. V závěru všem ženám poděkoval za práci ve společenských a politických organizacích a spolcích i zastupitelských funkcích. Poblahopřál všem k Mezinárodnímu dni žen jako svátku života a míru. Na území hostitelského městského obvodu Ostrava – Jih přivítal, pozdravil a poblahopřál ženám k jejich svátku zastupitel městského obvodu Ostrava - Jih s. Martin Mařák.
V bohatém a vydařeném programu se účastníkům představila skupina mažoretek ZIK - ZAK z Vratimova, zpěvačka thajského původu Martina a taneční skupina KATLEN ověnčena letos titulem mistrů světa v dětské kategorii, disciplíně akrobatický tanec ve Vídni.
Poté již přeplněný sál patřil naším ženám, kterým k dobré zábavě a tanci hrála skupina DOMINO. A když na parket, tak s parketkam, z nichž mnohé byly poukázkou k sympatické ceně.
Kromě krásného karafiátu, zákusku, kávy a uvítacího přípitku se dostalo každé ženě poděkování, příjemného odpoledne a od mužů pozornosti, které si všechny ženy nejen u příležitosti MDŽ bezesporu zaslouží.

Fotogalerie: Mezinárodní den žen v Ostravě.

1 | 2 | 3 | 4 >>