Malá Úpa 2010

29.08.2010 11:30

V sobotu 29.srpna se v Malé Úpě na Pomezních boudách uskutečnilo mezinárodní setkání občanů s výstupem na Sněžku. Akci pořádal OV KSČM a KČP Trutnov. Přítomen byl kandidát do Poslanecké sněmovny PČR, poslanec Václav Exner, delegace Die Linke ze SRN, přátelé z Polska a Francie. Z okresu Kladno vyjela na setkání delegace složená ze členů KSČM a KČP. Soudruh Exner připomněl nejen nadcházející parlamentní volby a současnou ekonomickou situaci, ale i nutnost jít k volbám a dát hlas té pravé a jediné levicové straně - KSČM. Přátelé z Die Linke, jakož i z Francie nám popřáli v nadcházejících volbách volební úspěch, posunutí vnitrostátní politiky více doleva a v celoevropském měřítku snížení důsledků světové krize. Členové KČP ze středočeského kraje a Trutnova zde byli se svými klubovými prapory. Bylo to příjemné sobotní dopoledne.

Nyš