Jinečtí hraničáři objevovali zajímavosti Chodové Plané.

15.09.2014 06:23

I v roce 2014 byla součástí velké výpravy Středočeského kraje na setkání ochránců československých státních hranic do Chodové Plané skupina z Příbramska. Tentokrát ji ale tvořili výhradně Jinečáci. Akce měla opět díky Stanislavu Kvasničkovi, Klubu vojenské historie Hraničář a dalším organizátorům a účastníkům velmi vysokou úroveň. Naše výprava si však tentokrát našla čas i na průzkum okolí a zjistila, že se v tomto městečku nachází pro návštěvníky mnohem více zajímavostí, než jsme čekali. Vše zdokumentovala Jitka Kadeřábková za asistence Marie Maršálkové. Pro Klub českého pohraničí je však důležité vlastní jednání, na kterém se nám podařilo navázat nová přátelství a získat další inspiraci pro práci na veřejnosti, která Klubu v poslední době velmi chybí.

Miroslav Maršálek, vedoucí výpravy.
Foto: Jitka Kadeřábková a Miroslav Maršálek

Fotogalerie: Jinečtí hraničáři objevovali zajímavosti Chodové Plané.

1 | 2 | 3 | 4 >>