Hraničáři bilancovali

30.03.2015 12:07

"V březnu jsme se sešli na členské schůzi našeho klubu. Byly předneseny zprávy o činnosti a hospodaření za uplynulé období.
V diskusi vystoupila zástupkyně PR KČP a seznámila přítomné se závěry Olomouckého sněmu a na sněmu přijatým Provoláním KČP k občanům ČR, dále s připravovanými akcemi u příležitosti průjezdu amerického vojenského konvoje přes území ČR a akcemi u příležitosti 70. výročí osvobození republiky.
Dále vystoupil př. Bažant a upozornil na článek v časopisu TÝDEN o možné změně naší národní hymny. K jeho emotivnímu vystoupení se přidali i další členové a tento záměr jednoznačně odmítli.
Přítomní členové i host z PR si pak se zájmem prohlédli kroniky našeho klubu a výstavkové tablo s nejzajímavějšími akcemi roku 2013 a 2014."

Fotogalerie: Hraničáři bilancovali