Členové olomouckého KČP byli pod Kunětickou horou

27.09.2013 07:29

Letošní 23. Setkání pod Kunětickou horou dne 7. Září proběhlo ve znamení sounáležitosti a vzájemného porozumění. Tento pocit umocnilo i krásné slunné počasí, které vydrželo po celou dobu slavnosti. Účastníci setkáním měli možnost se seznámit s volebním programem jediné opravdové levicové  strany – KSČM. Vedení strany, poslanci EP a kandidáti pro nové volby do Poslanecké sněmovny podrobně vysvětlovali a odpovídali na otázky občanů, kteří se shromaždovali u diskusních stanů. Nechyběla i zábava – taneční a hudební vystoupení několika uměleckých skupin doslova nadchlo diváky, kteří měli možnost  sledovat i přelet sportovního letadla s dlouhým vlajícím pruhem látky s nápisem „Změna je možná“. Hojnost stánků s občerstvením a jiným zbožím a bohatá tombola s hodnotnými výhrami ještě více přispěly ke spokojenosti účastníků, kteří odjížděli z „Kuňky“ s pevným rozhodnutím, že v nadcházejících volbách podpoří KSČM. Ne jinak to bylo i u šesti členů našeho KČP, kteří se zúčastnili letošního setkání pod Kunětickou horou.

Ewa Konečná –KČP Olomouc