CHOUSTNÍKOVO HRADIŠTĚ 27. 5. 2017

29.05.2017 09:11

V poslední květnové slunečné sobotní dopoledne se na akci pořádané krajskou radou KČP Hradec Králové sešli zástupci dalších pobočných spolků KČP spolu se svým nejvyšším představitelem - předsedou Národní rady KČP a s nimi členové SBČS, mladí hasiči, skauti, představitelé samospráv, zástupci armády (dokonce nejen české, ale i polské) a další občané, aby položili květiny a s úctu sklonili své hlavy před památníkem obětí pochodu smrti v Choustníkově Hradišti.

První dekorací u Památníku v pozadí před zahájením akce byly prapory Klubů Českého pohraničí. Uprostřed byl prapor KČP Lomnice nad Popelkou.(viz foto 1)

Na dalším snímku je zachycen Semilák Olda Votrubec jak kráčí, aby za jejich klub položil květiny. (viz foto 2)

A na třetím snímku je kompletní trojice vyslanců lomnického KČP. Čtvrtého do počtu a předseda klubu (hůedejte v pozadí uprostřed) – Pepa Svoboda – si plní úlohu dokumentárního fotografa s cílem pořídit snímky do skvělé kroniky jejich KČP.(viz fot 3)

Za KČP Libereckého kraje