Byli jsme u Fontány

22.05.2010 10:18

Praha - Členové Klubu českého pohraničí (KČP) z Příbramska i jiných okresů Středních Čech nechyběli ani na letošní slavnosti Haló novin na pražském Výstavišti.

A tentokrát se nás tu sešlo (přesněji vyjádřeno: potkávalo) opravdu hodně. Ve výpravě, která odjížděla od příbramského kulturního domu byli zástupci nejen z okresního města, ale i z Dobříše, Sádku a Jinec. V naší skupině nebyli pouze naši členové důchodového věku, ale i mladí příznivci, kteří sice plánovali návštěvu poutě, ale nakonec většinu dne strávili přece jen u zajímavého kulturního programu levicové slavnosti.

I o občerstvení se zde staral jeden z našich členů Jiří Svoboda se svými spolupracovníky. Ten měl ale vlastní dopravu. Jeho stánky s vybavením a personálem by se do autobusu nevešly. Někteří navštívili stánek KČP a Hraničáře. Většinu času však zabralo sledování pestrého programu i vystoupení hostů a hlavně setkání s přáteli z celé republiky i zahraničí.

Miroslav Maršálek, Jince