8. den Expedice Státní Hranice.

05.05.2013 08:04

Členové expedice po přespání na 5.rPS Černé Údolí – hotel U Pralesa pokračovali v úseku 15.bPS České Budějovice pokračovali k 6.rPS Šejby a dál k 7.rPS.Nové Hrady, kde navštívili v tento den otevření nového muzea u celního přechodu Celňák , kde si prohlédli nově vystavenou signální stěnu a další věci přesunuté z bývalého muzea v Borovanech. Po prohlídce pokračovali na 8.rPS Fišerovy Chalupy, 9.rPS České Velenice, 10.rPS Krabonoš a pomník voj. Adama Rusa, 11.rPS Tokániště a dnešní den ukončili na 12. rotě PS Chlum u Třeboně předělaný na penzión Medenice. Dnešní počasí se vydařilo a členové mají najeto přes 500 km. Po opravě několika defektu a pořádné hygieně se uložili k nabrání dalších sil na další cestu.

Fotogalerie: 8. den Expedice Státní Hranice.