5. vánoční setkání

19.12.2013 13:54

V příjemném prostředí klubovny Českého svazu zahrádkářů proběhlo tradiční, již 5. slavnostní setkání členů, příznivců a rodinných příslušníků MěR KČP Opava. Pozvání přijali i milí hosté z Bruntálu ,Krnova a Ostravy v čele s předsedou Krajské rady, přítelem Janem Garou. Symbolickou předvánoční atmosféru navodila i výzdoba klubovny, tlumená hudba a svíčky. Bylo poznat, že tato akce je skutečně výjimečná a slavnostní.

Po přivítání všech hostů předsedou MěR přítelem Studeným přednesl předseda KR KČP slavnostní přípitek, kde krátce připomněl některé naše akce, poděkoval za práci a popřál hodně zdraví, štěstí a optimismu do další práce. Následovala předvánoční večeře s tradiční hrachovou polévkou, nezbytným bramborovým salátem a řízky. V zábavné části programu proběhla i tradiční soutěž a vrcholem bylo předávání dárků. Vlastně ne, vrcholem byla ta výborná nálada, která mezi námi panovala. Měli jsme si toho hodně co říct, byť se přes rok častokráte setkáváme. Vzpomínky na akce se střídaly se zábavnými historkami a nechyběly ani vtípky a veselé příběhy. Vzpomínali jsme i naše přátele, kteří tu již s námi nejsou.

Všichni jsme se cítili uvolněně, pohodově a skutečně příjemně. Občerstvení bylo pestré, bohaté a každý si mohl přijít na své. I v nápojích byl skvělý výběr a každý si mohl vybrat dle své chuti. Nemohli jsme se vyhnout ani našim nejbližším plánům a aktivitám a těmi bude pořádání krajského sněmu, příprava na setkání krajských rad a samozřejmě i národní sněm v Olomouci.

Poděkování patři všem organizátorům, kuchařům i obsluhujícím za opravdu vydařenou akci, jmenovitě příteli Janovi Seidlovi, Petru Havlíčkovi, Věrce Novotné,Marii Seidlové a nesmíme zapomenout také na jejich tolerantní rodiny, bez jejichž zázemí a pomoci bychom vše nezvládli. Závěrečnou řeč pak přednesl předseda MěR přítel Studený, který nám všem popřál hodně zdraví a sil do dalšího roku 2014 a vyjádřil přesvědčení, že bude minimálně stejně úspěšný jako letošní a že se určitě opět sejdeme.

Fotogalerie: 5. vánoční setkání

1 | 2 | 3 >>