3. předvánoční setkání.

15.12.2011 08:30

Městská rada v Opavě uspořádala potřetí setkání členů KČP, sympatizantů a rodinných příslušníků. V klubovně se sešlo 17 účastníků a jeden vzácný host – předseda krajské rady př. Jan Gara.

Po úvodním slovu P-MěR Studeného, který zhodnotil 2.pololetí 2011 a nastínil úkoly na rok 2012 začalo skutečné předvánoční posezení v uvolněné atmosféře, kterou podbarvily vánoční koledy a vánoční menu (hrachová polévka, bramborový salát a řízek).

Při volné zábavě jsme se pobavili formou zábavného kvízu, vyprávěním anekdot, následně i losováním „vánočních“ dárků. Každý ze zúčastněných donesl dáreček, který byl anonymní, bylo mu přiděleno poř. číslo a posléze si vytáhl kartičku s číslem, která označila dáreček.

Zábavy jsme si užili do pozdních večerních hodin spoustu, příští rok se těšíme na opakování.

Zvláštní poděkování patří př. Seidlovi s manželkou a dcerou Martinou, kteří připravili skutečně chutné vánoční pohoštění.

Později večer jsme přivítali i nejmladší členku opavského klubu – slečnu Radmilu Zemanovou z Prahy.

Petr Havlíček, Opava

Fotogalerie: 3. předvánoční setkání.

1 | 2 | 3 >>