1.máj 2016

03.05.2016 11:19

Skvělou myšlenku měl  KČP Olomouc, který  inicioval setkání s KČP Vsetín ve Valašském Meziříčí. Oslava svátku práce začala na náměstí krátkým projevem a pokračovala májovou oslavou v parku zámku Kinských, Nám všem poskytlo skvělé zázemí a také kulturní a sportovní   zážitky. Zvláště dobré bylo parkurové skákání koní v podání mladých jezdců.

Velmi dobře si vedla  Aťka  Valentová, která propagovala Klub českého pohraničí a prodávala kalendáře KČP na rok 2017. Akci, které jsme se účastnili připravilo město Valašské Meziříčí s Kulturním zařízením města Valašské Meziříčí.

Připravené vystoupení VSPT Bača v místním letním kině jsme už nestihli, protože člen KČP Olomouc PhDr. Vladimír Holiš nás pozval  k sobě domů. Tam nás pohostil a v družné zábavě jsme ani nestačili postřehnout , že už jsou skoro tři hodiny po poledni. Po rozloučení jsme se rozjeli plni dojmů do svých domovů. Věřím, že takovéto setkání není poslední a další budou následovat. Za krásné přijetí bychom mu chtěli poděkovat A. Valentová, RSDr J. Sedláček a

Z. Vejpustek za KR Zlín.

Zdeněk Vejpustek KR KČP